restauracepraha1.cz  |   fitnesspraha1.cz
kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz  |   kadernictvipraha10.cz
Studio Sonja

Adresa:
Spálená 97/29
Nové Město, Praha 1

Telefon: +420 224 996 232
E-mail:  hair@studiosonja.cz
Web: www.studiosonja.cz


Další salony v okolí:

Beauty salon Sundial (Tereza Pešlová)
Staré Město

Zveme Vás do našeho beauty salonu, který Vám nabízí kompletní péči o Vaše tělo i duši. Nabízíme kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru. ...

Trend Hair Salon
Nové Město

Provozujeme pro vás kadeřnický salon v Černé růži poblíž Václavského náměstí. Nabízíme služby pro pány i dámy....

Iveta Doležal Hair & Beauty salon
Nové Město

Poskytujeme vysokou úroveň střihů i různé techniky melírů. Nabízíme také barvení, různé typy přelivů i celkovou změnu image. Rádi vám prodlo...

Hairpoint
Staré Město

Beauty studio Hairpoint je síť kadeřnických studií v Praze se zaměřením na vlasový design, kosmetiku, modelaci nehtů, manikúru a pedikúru. P...

Studio Nice
Staré Město

Studio nabízí kromě veškerých kadeřnických služeb i masáže obličeje, těla, kosmetiku, pedikúru, manikúru....Reklama

Studio Sonja


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


Kromě prodloužení vlasů a zhušťování vlasů, můžete získat i změnu image barvením vlasů, moderní sestřih, módní i klasické melíry, různé druhy trvalé... ale specializujeme se i na společenské účesy.

W: Ceník

Dnešní provozní doba: 9.00-17.00

Nabízené služby:
kadeřnický salon dámské kadeřnictví pánské kadeřnictví dětské kadeřnictví bezbariérový přístup

Značky:
Alterna, Matrix, Schwarzkopf
Orientační ceny:
Dámský střih: 390 - 790 Kč
Pánský střih: 150 - 350 Kč


Specializujeme se na prodlužování vlasů evropskými vlasy, 13 let praxe v oboru prodlužování vlasů, dámské a pánské kadeřnictví, společenské účesy, modeláž nehtů, solárium, výkup vlasů. Prodej vlasové kosmetiky Alterna, , L´Oréal, Matrix.

Studio Sonja doporučuje modelka Hana Mašlíková tvář salonu.(foto)

 O PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ OBECNĚ

Prodlužování a zahušťování vlasů - se provádí mnoha způsoby jejichž společným cílem je nastavit původní vlasy, prodloužit je a zahustit. Provádí se to pomocí pramínků vlasů, vlasových pásků nebo vlasových třásní, které se napojují co nejblíže hlavy. Při napojení se dbá na druh účesu, kvalitu původních vlasů, jejich množství apod. Podle toho kadeřnice zvolí umístění a množství vlasovych produktů. Při kvalitní práci není většina spojů nijak znatelná. Původní vlasy rostou dále a tím se posunují vlasové spoje. Po 2-3 měsících je nutno pramínky sundat a nasadit je zpět na vlasy opět až k hlavě. Pokud se tak neučiní, mohou být časem spoje ve vlasech viditelné, vlasy se zacuchávají a komplikuje se úprava účesu.

Můžete se jednoduše domluvit s kadeřníkem, probrat požadovanou délku Vašich vlasů. Zda si přejete přidat na objemu či o jaký typ vlasů máte zájem nebo dokonce vybrat určitou barvu. Jde o napojení nových vlasů (umělé nebo pravé vlasy) na Vaše vlastní takovým způsobem, že není poznat, zda jde o Vaše přirozené vlasy či o kadeřnický um. při nastavování (prodloužení) vlasů nesmí dojít k poškození vlasů vlastních! Zaměřujte se pouze na kvalifikované profesionály ve svém oboru.

Jsou 2 základní způsoby prodloužení vlasů. Nabízí se technika prodlužování vlasů za studena nebo za tepla. Existují způsoby levné a dražší. S tím samozřejmě souvisí kvalita odvedené práce kadeřníka. Pokud vám jde o zdraví vašich vlasů a přirozený estetický vzhled účesu, potom nevybírejte vždy to nejlevnější a nebojte se připlatit si.

 
Zvětšit mapu


Parametry, vlastnosti, dispozice firmy


Parametry podniku Aktuální stav
Název Studio Sonja
Kontakty
(externí odkazy se otevřou v novém okně)
Spálená 97/29
Praha
Telefon:  +420 224 996 232
E-mail:  hair@studiosonja.cz
Web:
Služby dámské,pánské,dětské,barvení, melírování,trvalá,foukaná,vodová,svatební,společenské,regenerace, prodlužování,zhušťování,manikúra,Prodlužování nehtů šablonami, gelové nehty, solárium, stahování barvy, brazilský keratin, agave, výkup vlasů,
Ceny DÁMSKÉ - mytí, střih, foukaná, styling (orientační cena) 390 - 790 Kč
Ceny PÁNSKÉ (orientační cena) 150 - 350 Kč
Používané značky Alterna, Matrix, Schwarzkopf
Bezbariérový přístup Ano
Wifi Ne
Metro v dosahu 300m Národní třída
Bus/Tram do 300m Spálená
V okolí se nachází (ulice, náměstí, památky apod.) -
Parkování na ulici, v případě domluvy parking zajišťujeme
Další zajímavosti kadeřnictví s 18ti letou tradicí, specializujeme se především na prodlužování a zhuš´tování vlasů matodou Bellargo, keratin, Extend magic, otevírací doba: pondělí-čtvrtek 9-19 pátek 9-17
Pondělí 9.00 - 19.00
Úterý 9.00 - 19.00
Středa 9.00 - 19.00
Čtvrtek 9.00 - 19.00
Pátek 9.00 - 17.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Uložené recenze

Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků, kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují třeba i majitelé podniků.


2018-01-12 11:40:23 od zákazníka ****na173@gmail.com Datum návštěvy: 2.11.2017

Recenze uložena před 17.6.2018 - české známkování
Provedená služba 1
Personál: 1
Prostředí: 1
Cena/kvalita: 2
Cena služby: 16000 Kč

Průměr hodnocení: Studio Sonja — Review Rating: 4.7 z 5
Studio Sonja — Review, Hodnocení Rating: 5

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 07.05.2016