restauracepraha1.cz  |   fitnesspraha1.cz
kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz  |   kadernictvipraha10.cz
ČLÁNEK
Blowbar


BLOW BAR – dokonalá služba pro dokonalé ženy aneb perfektní účes za 30 minut a bez objednání! Máte večer nějakou důležitou schůzku nebo jdete na párty? Určitě nechcete trávit u kadeřníka celé odpoledne.

Znáte to – večer padáte únavou, a už si nestihnete umýt vlasy. Ráno je jen stáhnete do culíku s vědomím, že stejně celý den prosedíte u počítače. Jenže pak vás při pohledu do diáře polije horko – v 17.00 máte důležitou schůzku, na kterou prostě musíte jít. Jenže – co ty vlasy? Zůstaňte v klidu a zamiřte do HAIR STUDIA 5th AVENUE v Praze. Jednoduché řešení se jmenuje BLOW BAR!

V podobné situaci se dnes a denně ocitá spousta žen, které mají mnoho pracovních i osobních povinností a přitom potřebují vypadat stále perfektně. Právě na ně myslely kadeřnice v HAIR STUDIU 5th AVENUE ve Vojtěšské ulici v Praze 1, které jako jediné v České republice nabízí službu BLOW BAR.

Foukaná 21. století
Způsob úpravy vlasů BLOWBAR se stal v Americe asi před 4 lety absolutním hitem. Princip je jednoduchý a vlastně navazuje na tradiční metodu, kterou kdysi využívaly naše babičky, když chodívaly „na vodovou“. BLOWBAR je v podstatě také „rychlá foukaná“, ovšem v tom nejmodernějším pojetí. Používají se při ní nejnovější technologie a stylingové přípravky. „Smyslem metody BLOWBAR je vytvořit zákaznici během půlhodiny perfektní účes, který si vybere z nabídky 7 klasických modelů, nebo ze 7 modelů „motaček“, tedy různě zapletených copů,“ představuje novou metodu a její největší benefity majitelka HAIR STUDIA 5th AVENUE Dagmar Míznerová.

Rychle, kdykoli a bez objednání
K zásadním přednostem nově nabízené služby patří především rychlost, se kterou vám jsou kadeřnice schopny vytvořit reprezentativní účes – kadeřnictví garantuje maximálně 30 minut. Přitom můžete přijít kdykoli od 10 hodin ráno do 20 hodin večer. V salonu je vždy po celou otvírací dobu k dispozici vyškolená kadeřnice pro techniku blowbaru, která se vám okamžitě věnuje. Zároveň se dvěma katalogy účesů vám nabídne i kávu nebo sklenku sektu.

Velkorysé vlny i sofistikované copy
„Při metodě BLOW BAR se využívají speciální techniky natáčení a foukání a dva základní stylingové produkty – urychlovač foukané, který celý proces výrazně uspíší, a suchý šampon, který vlasy i natuží,“ vysvětluje Dagmar Míznerová. Efektu objemnějšího a nadýchaného účesu pak lze dosáhnout speciálními natáčecími technikami. Ovšem železné natáčky, které používaly naše babičky, u nás nečekejte... Velkorysé vlny vykouzlí elektrické kulmy a žehličky se zaoblenými hranami a pojízdnými deskami. Pro další typy účesů se pak využívají rotační kulmy. Velmi atraktivní jsou i nejrůznější varianty copů. Samozřejmě všechny tyto techniky se hodí pro polodlouhé a delší vlasy, na zcela krátké se využít nedají.

Kolik zaplatíte - skvělé ceny
Ceny se pohybují od 350 Kč do 600 Kč za účesy bez předchozí úpravy, tedy bez mytí. U každého účesu je vždy uvedena cena pro polodlouhé a dlouhé vlasy. Jednoduchý účes s copánkem pak pořídíte už od 100 Kč!

Tip pro vás a vaše kamarádky:
HAIR STUDIO 5th AVENUE nabízí i další zajímavou službu, na kterou už je však třeba se objednat. Pokud se domluvíte například se třemi kamarádkami, že chcete strávit společný večer, salon bude v tu dobu otevřený jen pro vás. Kadeřnice vám vytvoří perfektní atmosféru, připraví šampaňské a během vašeho povídání vám upraví vlasy metodou BLOW BAR. Za hodinu a půl můžete společně a s dokonalými účesy vyrazit do víru velkoměsta.

Službu můžete využít ve Blowbar